V sobotu na Dětmarovice, hostíme Háj ve Slezsku!

Fotbalisté Dětmarovic hostí v domácí jarní premiéře nepříjemného soupeře z Háje ve Slezsku. Utkání 19. kola Moravskoslezského krajského přeboru je na programu v sobotu 26. března od 15 hodin. Přijďte nás podpořit!

 

Vstup do jarní části sezóny už mají Dětmarovice zdárně za sebou, na půdě silného Bohumína totiž zvítězily 1:0 gólem mladíka Uhera. „V týdnu před našim domácím utkání proti Háji ve Slezsku byla nálada v kabině výborná. Bohumín má dobře poskládané mužstvo, přes zimu posílil, takže tříbodového zisku z jeho hřiště si velmi ceníme. Úspěšný start je důležitý,“ mnul si ruce hlavní trenér Dětmarovic Josef Jadrný.

 

Zkušený kouč chce domácí publikum bavit útočným fotbalem. „Na naše domácí zápasy chodí krásné návštěvy, v krajském přeboru možná ty nejvyšší. A protože se fotbal hraje především pro diváky, chceme neustále útočit, a co nejméně se zdržovat na vlastní polovině. Právě na tom máme postavený náš systém hry,“ pravil trenér Jadrný, který bude postrádat pouze marodícího Zdeňka Holého.

 

Co očekávat od našeho nadcházejícího protivníka? „Podzimní souboj jsme vyhráli, ale Háj nám to doma hodně znepříjemnil. Soupeř má v kádru plno šikovných hráčů z Ostravy, je nebezpečný ze standardek. Ale my se na to připravujeme, stejně jako jsme se připravovali na Bohumín, takže věřím, že zápas úspěšně zvládneme,“ zakončil Jadrný.